4 jul. 2024 (20 dagen geleden)

Adviseur Kwaliteit en Beleid

In verband met het aanstaande pensioen van één van onze adviseurs zijn wij per 1 oktober op zoek naar een nieuwe collega in ons team.

Jeugdbescherming Noord en Veilig Thuis Groningen

Jeugdbescherming Noord en Veilig Thuis Groningen

Salaris
:
conform cao Jeugdzorg in schaal 10
Aantal uren
:
28 tot 36 uur per week
Niveau
:
HBO
Dienstverband
:
Anders
Locaties
:
Assen, Groningen
Startdatum
:
Vanaf 1 okt. 2024
Sluitingsdatum
:
15 jul. 2024 (je kunt niet meer reageren)
Functienaam
:
Adviseur Kwaliteit en Beleid
Functiegroep
:
Overig
CAO
:
Jeugdzorg

In verband met het aanstaande pensioen van één van onze adviseurs zijn wij per 1 oktober op zoek naar een nieuwe collega in ons team.

 

Wat ga je doen als adviseur Kwaliteit en Beleid?

Als adviseur Kwaliteit en Beleid maak je deel uit van het organisatieonderdeel bedrijfsvoering. Onder leiding van de manager Kwaliteit en Beleid voer je werkzaamheden uit op het brede terrein van kwaliteitszorg. Jouw taak is het aansturen van een continu verbeterproces om aan de kwaliteitseisen te voldoen. Het gaat daarbij steeds om de relatie aan te brengen tussen de doelen en ambities van de organisatie en tussen wat de wet- en regelgeving vereist. 

 • Je adviseert het managementteam, de staf en de teammanagers bij het vormgeven, implementeren en uitvoeren van het kwaliteitsbeleid, waarbij je de teams zo optimaal mogelijk ondersteunt. 
 • Je volgt en analyseert ontwikkelingen die van belang zijn voor de kwaliteit van de organisatie en adviseert hierover op tactisch en operationeel niveau. Daarbij inventariseer je de wensen en behoeften van (interne) collega’s.
 • Je vertaalt het vastgestelde kwaliteitsbeleid naar voorstellen, activiteiten en/of (deel)projecten. Je voert deze uit en/of stuurt deze aan, waarbij je zorgt voor acceptatie, draagvlak en de benodigde middelen. Daarbij stel je procedures, protocollen en werkinstructies op.
 • Jij bent het eerste aanspreekpunt op het gebied van kwaliteitszorg en beantwoord vragen hieromtrent. 
 • Je ontwikkelt inhoudelijke documenten en zorgt ervoor dat dit juist en volledig gedocumenteerd is en blijft (intranet). Ook beheer je het kwaliteitssysteem en het documentmanagementsysteem (DMS). Verder ben je verantwoordelijk voor de voorbereiding en coördinatie van de in- en externe kwaliteitsaudits, waarover je rapporteert en advies uitbrengt.
 • Je draagt zorg voor audits en risico analyses binnen de organisatie en monitort op de voortgang van verbetermaatregelen die daaruit voortkomen. 
 • Je bouwt en onderhoudt een relevant netwerk van in- en externe contacten ten behoeve van de kwaliteitszorg en neemt deel aan in- en externe (landelijke) bijeenkomsten of projecten.

Waar ga je werken?
Jeugdbescherming Noord & Veilig Thuis Groningen staat voor een veilig thuis voor iedereen. We werken namens de overheid én onze samenleving. We komen in actie als de veiligheid van mensen, jong en oud, in de knel komt. 

 

Jeugdbescherming Noord helpt kinderen en ouders als er ernstige problemen zijn rondom opgroeien en opvoeden. Als de geboden vrijwillige hulpverlening niet (meer) voldoende is, of als een gezin geen hulp accepteert, kan de kinderrechter een kind onder toezicht stellen. Een voogdijmaatregel komt er als gezag ontbreekt of wanneer een ondertoezichtstelling niet leidt tot een veilige opvoedingssituatie. In beide situaties neemt een jeugdbeschermer de regie in de hulpverlening. Daarnaast voeren wij ook jeugdreclasseringsmaatregelen uit.

 

Veilig Thuis Groningen is het advies- en meldpunt voor kindermishandeling, huiselijk geweld en ouderenmishandeling voor alle inwoners van de provincie Groningen. We zijn er voor iedereen die zorgen heeft, signalen opvangt of vragen heeft. We gaan voor een veilige thuissituatie en doen dat samen met betrokkenen zelf, hun netwerk, de lokale teams en andere professionals. Onze medewerkers zijn een onmisbare schakel in de stappen van de Meldcode Huiselijk geweld & Kindermishandeling. Zo werken we aan een veilig thuis voor iedereen.

 

Wat krijg je van ons?

Als je bij ons komt werken, dan ga je aan de slag bij een dynamische en vrij informele organisatie waar mensen écht van hun werk houden. Wij vinden het belangrijk dat iedereen zich thuis voelt. En collegialiteit is een groot goed, gezien de zwaarte van ons werk. Nieuwe medewerkers zeggen dan ook vaak dat ze zich heel welkom voelen. 
We zijn gedreven en vinden een goede onderlinge samenwerking erg belangrijk; we gaan er met zijn allen voor en zijn er voor elkaar. Je komt in een team met 2 adviseurs Kwaliteit en Beleid en twee juridisch medewerkers. Je valt onder de manager Kwaliteit en Beleid en hebt contact met alle afdelingen binnen Jeugdbescherming Noord & Veilig Thuis Groningen.

 

Je krijgt een dynamische baan in een organisatie en sector die volop in beweging is. We starten met een arbeidsovereenkomst van een jaar, waarbij we er vanuit gaan dat je voor langere tijd bij ons blijft werken. Inschaling is conform cao Jeugdzorg in schaal 10. Daarnaast ontvang je goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een eindejaarsuitkering (8,3%), een goede reiskostenregeling en een pensioenfonds via Zorg & Welzijn. Je bent werkzaam op kantoor Assen en Groningen. Thuis werken behoort, in overleg, ook tot de mogelijkheden. 

Wat vragen we van jou?

 • Je beschikt over een HBO/WO diploma, bijvoorbeeld richting Beleid & Management, Gezondheidszorg,  Bestuurskunde/overheidsmanagement of Kwaliteitsmanagement.
 • Je hebt een aantal jaren relevante werkervaring.
 • Je bent betrokken op de klanten die we bedienen, bent je bewust van de intensiteit en heftigheid van het werk en beschikt over voldoende inlevingsvermogen.
 • Je bent resultaatgericht, proactief, betrokken en beschikt over een positief kritische houding.
 • Je bent in staat ontwikkelingen binnen de organisatie om te zetten in beleid, procesbeschrijvingen, richtlijnen en protocollen.
 • Je werkt methodisch, gestructureerd en kan werkzaamheden goed plannen.
 • Je hebt kennis van en inzicht in de structuren van de sector, het sociaal domein en de politieke structuren eromheen.
 • Je bent op de hoogte van nieuwe ontwikkelingen in de maatschappij en de zorg en weet deze te vertalen naar beleid en/of advies op operationeel, tactisch niveau.
 • Je beschikt over een helicopterview.
 • Je bezit sterke communicatieve-  en sociale vaardigheden om te instrueren en stimuleren en je bent in staat anderen te overtuigen en draagvlak te creëren.
 • Je neemt initiatief en verantwoordelijkheid en denkt in kansen en mogelijkheden.

Solliciteren

We hopen dat je enthousiast bent geworden van deze vacature! Voor meer informatie kun je contact opnemen met Hendrik-Jan Klein Nagelvoort (Manager Kwaliteit en Beleid) via telefoonnummer 06 – 15032762. We ontvangen graag je schriftelijke sollicitatie voor 15 juli via sollicitatie@jbnoord.nl

Gesprekken vinden plaats op donderdag 18 juli of vrijdag 19 juli. 

 

Deze vacature wordt intern en extern open gezet waarbij interne kandidaten voorrang hebben in de procedure. 

 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.